Genç yatırımcıların kiralayıp maddi ve manevi büyük emekler harcayarak turizm sektörüne kazandırdığı Sea Me Beach daha ilk yılında Microsoft’un kurucusu Bill Gates, Amozon ve Blue Origin’in kurucusu Jeff Bezoz'un da katıldığı doğum günü partisine ev sahipliği yapmıştı.

Bill Gates’in bu doğum günü partisi Türk ve dünya basınında büyük yankı yaratırken Sea Me Beach’te büyük bir marka plaj haline geldi.  Eskiden sineklerin cirit attığı adeta bataklık ve çöp deryası içindeki koyu hazırladıkları proje ile cennetten bir köşeye çeviren genç girişimcilerin bu çabaları Hürriyet Seyahat jürisi tarafından Türkiye’nin en özel 2. plajı seçilince Fethiye ve Türkiye’de Sea Me Beach markası doğdu.Sea Me Beach Türkiye’nin Marka Plajı (2)

Hürriyet Seyahat jürisi yemekten kokteyle DJ performanstan canlı sahnelere doğal güzellikten kumsala Türkiye’nin en iyi beach cluplar arasında Fethiye’deki Sea Me Beach’i 2. sırada göstermesi turizm değerinin de artmasını sağladı.

Sea Me Beach için aynen şu ifadeler kullanıldı:

‘’Bölgenin devasa günlük ağaçları arasına gizlenmiş küçük bir koy, kendi içinde iki bölüme ayrılmış uçta kalan" Yetişkin" bölümüne çocuk alınmıyor. Açıldığı yıl Microsoft’un kurucusu Bill Gates’in doğum gününü kutladığı yer olarak büyük popülerlik yakalayan plaj, nomadic(Göçebe) tarzı dekoru ve eşsiz atmosferiyle dikkat çekiyor. Listemizin 2.sırasına 7 jüri üyesinin yüksek puanlarıyla oturuyor.’’denildi.
Liste şu şekilde oluşuyor:

1)Beach Of Momo/Çeşme
2)Sea Me Beach/Fethiye
3)Xuma Beach/ Bodrum
4)Before Sunset Beach/Çeşme
5)Derya Beach/Kaş
6)Dokuzbuçuk Alaçatı/Çeşme
7)Qualista Beach/Kemer
8)Bizim Ev Datça Kargı Koyu/Datça
9)Fun Beach Clup/Çeşme
10)Beach Of Lagoon/Fethiye

Sea Me Beach Yenii

Sea Me Beach Türkiye’nin Marka Plajı (11)Sea Me Beach Türkiye’nin Marka Plajı (8)Sea Me Beach Türkiye’nin Marka Plajı (6)

Editör: Erdoğan Cankuş