Seydikemer Belediye Başkanı B.Önder Akdenizli, Belediye başkan yardımcıları Mustafa Karakuş, Muharrem Gökcen ve Birim müdürleri ile Kapalı Pazar yerinde incelemelerde bulundu.

Seydikemer İlçesinde vatandaşlar yaz ve kış aylarında alışverişlerini konforlu bir ortamda yapma imkanına kavuşacak. Seydikemer'i geleceğe taşıyacak projeleri bir bir hayata geçiren Seydikemer Belediye Başkanı B. Önder Akdenizli, göreve geldiği günlerde verdiği "Kapalı Pazar Yeri" sözünü kısa zamanda yerine getiriyor.

Seydikemer'de mevcut Pazar alanının günümüz şartlarında yeterlİ olmamasından dolayı Kapalı Pazar Yeri Projesini hayata geçiren Seydikemer Belediyesi, projenin çalışmalarını tamamladı. Cumhuriyet Mahallesi 3 bin 400 metrekare alan üzerine yapılacak kapalı Pazar yeri aynı zamanda düğün salonu olarak da kullanılabilecek.
Kapali Pazar Yeri̇ne İlk Kazma Vuruluyor (2)BAŞKAN AKDENİZLİ: 'SÖZ VERDİK YERİNE GETİRİYORUZ'

 Projeyle ilgili açıklama yapan Seydikemer Belediye Başkanı B.Önder Akdenizli; “Vatandaşlarımıza verdiğimiz sözleri yerine getiriyoruz. Kapalı Pazar yerimizi yüklenici firmaya bugün teslim ettik. Hafriyat işlemleri başlıyor. Cumhuriyet Mahallesinde yapacağımız Kapalı Pazar Yerinde güneş enerjisi panelleri de olacak. Çok yönlü kullanacağımız Pazar yerini en kısa sürede vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız.İlçemize hayırlı olsun” dedi.

Kapali Pazar Yeri̇ne İlk Kazma Vuruluyor (3)Kapali Pazar Yeri̇ne İlk Kazma Vuruluyor (1)


 

Editör: Esra Kapıcı