Koyu bir Fethiyespor taraftarı olan Kayaköy Yalçın Restoran Sahibi Süleyman Çoban, Fethiyespor antrenmanında futbolculara baklava ikram etti. Antrenman sonrası ikram edilen baklavaları futbolcular afiyetle yerken, Fethiyespor Teknik Direktörü Selahaddin Dinçel, Çoban’a ve Fethiyespor camiasına teşekkür etti.

“Fethiyespor Sevdalıları Takımlarının Her Zaman Yanında”

 Fethiyespor Teknik Direktörü Selahaddin Dinçel, “Fethiyespor sevdalıları takımlarının her zaman yanında. İyi de bir hava oluştu. İnşallah böyle devam eder. Her maça puan ya da puanlar almak için çıkıyoruz. Yarında evimizde oynayacağımız Aksaray maçını da 12 .adamın gücüyle kazanmak istiyoruz. Sağ olsun Süleyman kardeşimizde tatlı ikramında bulundu. Teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

“İmparator Her Zaman Gönlümüzde”

Kayaköy Yalçın Restoran Sahibi Süleyman Çoban, “Özellikle Selahaddin hocama çok teşekkür ediyorum. Daha önce 2. Lige çıkmamızda hocamızın rolü çok büyük. Hocamı çok seviyorum. İmparator her zaman gönlümüzde. Yarında Aksaray maçını alacağız. Ligden düşme tehlikesini atlatacağız. Tüm takıma başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Whatsapp Görsel 2024 03 05 Saat 19.18.33 04Cc4A33

Editör: Esra Kapıcı