Necati ve Saykolar, unutulmaz bir performans sergileyerek dinleyicilere keyifli anlar yaşattı. Necati Karadayı, gitarist Alper Kayman, bas gitarist Barış Şanlısoy, baterist Serhat Ergür ve klavye Sezer Süngü oluşan Necati ve Saykolar Grubu'nun konserine yoğun katılım oldu. Kendilerinin en çok beğenilen şarkılarının yanı sıra, ünlü sanatçıların sevilen şarkılarını da seslendiren grup büyük beğeni topladı.

Festivalin son gecesinde Necati ve Saykolar Grubu coşkulu alkışlar eşliğinde sahneye çıktı. Birbirinden güzel şarkılarını seslendiren Saykolar Grubu'na alanı dolduran binlerce kişi eşlik etti.

Bu yıl 13.cüsü düzenlenen festivalde, kuzugöbeği mantarı ve dastar başta olmak üzere, çeşitli konu başlıkları altında paneller, bölgenin kültürel değerlerini ön plana çıkaran sergiler, söyleşiler ve konserler gerçekleştirildi. Festival kapsamında davul zurna ve delbek şovları, bando, dans gösterileri, fotoğrafları yarışmaları da büyük beğeni topladı. Özellikle Pazar günü güzel havadan da istifadeyle onbinlerce vatandaş Yeşilüzümlü'ye akın etti.

Necati Ve Saykolar (8)Necati Ve Saykolar (7)Necati Ve Saykolar (6)Necati Ve Saykolar (5)Necati Ve Saykolar (4)Necati Ve Saykolar (3)Necati Ve Saykolar (1)

Editör: Esra Kapıcı