Şefika Pekin Kız Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından organize edilen, “Güzel Bir Gelecek İçin Dönüştür” projesi Fethiye Erasta AVM’de açılan sergi ile başladı. El emeği göz nuru sanatsal tabloların ve çevre ve doğaya dikkat çeken figürlerle donatılan sergiye, Okul Müdürü Baki Burucu, öğretmenler, öğrenciler ve velilerin yanı sıra çok sayıda vatandaş katılarak destek verdi. Öğrenciler, çevre ve doğa temalı kostümlerle dikkat çekerken, sergiye katılımın yoğun olması gözlerden kaçmadı.

Okul Müdürü Baki Burucu yaptığı açıklamada, “Kaybolan çevre ve enerji kaynaklarının geri dönüşüm yoluyla yeniden kazandırılması çok önemli. Doğal kaynakların hayatımıza geri kazandırılması hem ekonomik hem de sosyal açıdan dengeleri korumak demektir. Sergimiz Cumartesi akşamına kadar açık kalacak. Tüm vatandaşlarımızı da AVM Erasta’da devame den sergimize bekliyoruz. Öğrencilerimize yalnızca okul içinde değil hayatın olağan akışındaki gerçekleri de aşılamaya çalışıyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ederim” diye konuştu. 
Fethiye’de ‘Güzel Bir Gelecek İçin Dönüştür’ Sergisi (1)Fethiye’de ‘Güzel Bir Gelecek İçin Dönüştür’ Sergisi (4)Fethiye’de ‘Güzel Bir Gelecek İçin Dönüştür’ Sergisi (6)Fethiye’de ‘Güzel Bir Gelecek İçin Dönüştür’ Sergisi (2)Fethiye’de ‘Güzel Bir Gelecek İçin Dönüştür’ Sergisi (3)

Editör: Haber Merkezi