SİLEMEDİLER BİR TÜRLÜ

          BECEREMEDİLER..                      KENDİSİNE DUYULAN SEVGİYİ..!!

‘’Kazanacağız..! Hemde 10 bin oy farkla,, dedi.. Gülümsedim sadece..! Pek inandırıcı gelmemişti bana.. Ama sustum..Karşılık vermedim..Kazanacaktı tabiki.!. Ama 10 bin oy hiçte gerçekçi gelmemişti bana..Çünkü son 25 yılda hiç yanılmamıştım..Tüm iddiaları kazanmıştım.. Kazandığım takım elbiseler hala dolabımda duruyor.

                Tabiki sonun’da emeline ulaştı.. Ve fark 10 bin değil; 19 bin oldu.! İlk defa yanılmıştım.. Kaybettim diye bir HÜZÜN çökmedi yüreğime..Aksine mutlu olmanın HAZZINI yaşadım..

                Geçmişte fethiyemizi içme suyuna kavuşturan kaymakamımız CAHİT GÜNDÜZ’ü başkan yapmak için davet etmiştik..Bizleri kırmadı geldi…DSP’den aday olacaktı.. Ama kendisine ihanet edildi.. Aday göstermediler.. Ve biz bırakmadık kendisini.. Rahmetle andığım sevgili ERDAL ORHAN’la birlikte ekip olarak büyük bir mücadele verdik. Kazanamadık ama; temiz yürekli dostlarla birlikte mücadele etmenin HAZZINI yaşadık..İlk o seçim çalışmalarında tanıdım onu..Anladığım kadarı ile (Tabiki bana göre) o zaman başladı siyasi sevdası..!

                Kumluovalılar ‘’Gel bizim başkanımız ol,, dediler yıllar sonra.. Kazandı ve başarılı bir şekilde hizmet etti köylülerine.. Sonrası ‘’seydikemer’e,, aday oldu..ufacık bir farkla AKP sevdalıları kazandı.!
             Ve fethiyemizin başkanlığına talip oldu…3500 oy farkı ile kazandı..madde peşinde hiç olmadı..ÜLKÜSÜ sadece insanlarımıza hizmet etmekti…mübalasız söylüyorum çok BAŞARILI OLDUDA.!!!
 2 yıl süren pandemi belasına rağmen mücadelesinden hiç yılmadı.. Siyasi görüşüne göre değerlendirmedi insanlarımızı.. Tabiki bu arada çirkin yürekler boş durmadı..Evladını İtalyaya okumaya götürdü.. Her baba gibi birkaç gün orda kaldı.. ‘’18 GÜN TATİLE GİTTİ,, dediler. CHP’nin görevlendirmesi ile ‘’SİVAS ve ERZİNCANA,, gitti.. Sadece 4 gün… ‘’20 GÜNDÜR BAŞKAN YOK,, yaygarasını kopardılar.. Bir garip’ki aday adayı oldu.. ‘’CHP ADAYIMIZ,, dedi..İnanın ‘’para karşılığı aday gösterildi,, bile dediler… Komik olan’da aday adayı olan bir kardeşimiz kendisi aday gösterilmeyince hemen bir başka adayımızın yanında yer aldı.. öyle kinliydi’ki.. seçim otobüslerindeki hoparlörlerde kinini kustu.. Parti değiştirmeye alışık olan bu kardeşimiz ‘’DAHA ÖNCE BEN KAZANDIRDIM ONU,, bile diyebildi.. Tabiki GÜLDÜ insanlarımız.. Elinde mikrofon ‘’KARALAMA KAMPANYASI,, başlatan bu kardeşimizin söylediklerini kimse dikkate almadı..
               VE KAZANDI… ONDOKUZBİN FARKLA..!! 5 yıl daha fethiyemize hizmet edecek.!. Ha unuttum.!! Kendisine her türlü  KARALAMAYI yaptılar.. ‘’Şundan rüşvet aldı ..Şu yolsuzluğu yaptı,, diyemediler.. O karanlık yürekler bile bu konuda LEKELEYEMEDİLER..! Güçleri yetmedi..
      Bir güzelliğide paylaşmak istiyorum. Niceniz biliyor..! Behçet  başkanımız daha önceki dönemde BAŞKANLIĞI KENDİSİNE DEVRETMEMİŞTİ…meclis üyesini görevlendirmişti… Bu durumu kınamıştı insanlarımız…Ama bir güzellik yaptıki bende şaşırdım..CHP PARTİ BİNASINA GELEREK KUTLAMIŞTI BAŞKANIMIZI…Bu mükemmel bir güzellikti benim için..

YOLUN AÇIK OLSUN ALİM BAŞKAN…! Yüzler gülümsedi FETHİYEMİZDE…!